sobota, 26 maja 2012

HELP! - Potrzebuję Waszej pomocy...Witajcie dziewczyny!

Dzisiaj piszę do Was w bardzo nietypowej sprawie, jak tytuł posta wskazuje, potrzebuję Waszej pomocy i mam ogromną nadzieję na Wasze dobre serduszka i pomoc, zwłaszcza że to nic wielkiego. Nie trzeba za to płacić, nie trzeba poświęcać dużo czasu, nie trzeba się pocić ani stresować, wystarczą dobre chęci i chwila uwagi. Przechodząc do rzeczy, chciałabym Was prosić abyście dołączyły do zbiórki ubrań ( ciuchy, buty,torby, inne akcesoria) na rzecz samotnych matek w mojej wiosce. To nic nie kosztuje, gdyż nie proszę u kupowanie, czy wysyłanie nowych ubrań, które są przydatne, chodzi mi o takie rzeczy, które zalegają Wam w szafie, których już nie używacie i są Wam nie potrzebne. Jedynym kosztem jest przesyłka najtańszą drogą za 4-5 zł.
Pomysł akcji zrodził się w głowie mojej sąsiadki, starszej Pani wychowującej samotnie szóstkę dzieci, gdyż jej mąż 10 lat temu zmarł na raka. Miał to być taki życzliwy dar na dzień matki, miałam już wcześniej o tym pisać ale krępowałam się trochę przed Wami... Akcja trwa do 10 czerwca, staram się pytać jak największej liczby osób o pomoc, moje koleżanki dzielnie się już zaangażowały i przekazują informację jedna drugiej i tak rodzi się duża siła przekazu. Gdyby któraś z Was wyrażała chęć zrobienia tej małej rzeczy, która ogromnie ucieszyłaby te kobiety to bardzo proszę o kontakt... ja nikogo nie zmuszam, nie namawiam, wszystko zależy od Was...

Co tym sądzicie? Mam nadzieję, że się nie obrazicie. Czekam na Wasze wiadomości...


Asia.

10 komentarzy:

 1. Myślę że to dobry pomysł i trzeba sobie pomagać ja nie umiem przejść obok obojętnie, szkoda tylko że wszystkie mniej potrzebne rzeczy zostawiłam w rodzinnym domu daleko stąd... mam przy sobie tylko te naprawdę potrzebne :(

  OdpowiedzUsuń
 2. świetny pomysł ja niestety nie pomogę bodajże jakieś 1,5 miesiąca temu robiłam przegląd mojej szafy i oddałam worek ciuchów do pojemnika PCK ale mam nadzieję, że znajdą się osoby, które pomogą w tej szczytnym celu.

  OdpowiedzUsuń
 3. Trochę za późno,ale sądząc po moim rozmiarze to ewentualnie na dzieci.
  A akcja to dobry pomysł i jak byście jeszcze coś takiego miały to pisz wcześniej :D

  OdpowiedzUsuń
 4. Naprawdę świetny i bezinteresowny pomysł. :) Gdy będę miała coś, czego już nie będę chciała to na pewno się odezwę!

  Pozdrawiam!

  OdpowiedzUsuń
 5. świetny pomysł;) wielki szacun dla Cb:) cieszy mnie to ze są jeszcze osoby które potrafią zrobić choć dla kogoś bezinteresownie a nie zajmują się tylko własnymi korzyściami;) więc brawa. Ja swoje ciuszki wydaje młodszej kuzynce... J.

  OdpowiedzUsuń
 6. Kochana do południa było ciepło,a pozniej niestety zimno przyszlo:( pewnie od Ciebie:P:P,świetny pomysl z ciuszkami,ja po rodzinie rozdaje;)

  OdpowiedzUsuń
 7. mm .!

  zapraszam do mnie ;

  http://zaainspirowanaa.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 8. Wooow you look amazing <3

  Wanna follow each other? Regards!

  FashionSpot.ro

  OdpowiedzUsuń